261. 19. századi és modern festmények > A Badacsony látképe a déli partról

376. Major Jenő, Maróthi (Pest, 1871 - Budapest, 1945)

A Badacsony látképe a déli partról

pasztell, papír

31*47,5 cm

j.j.l.: M. Major Jenő