261. 19. századi és modern festmények > Teázás a teraszon

353. Csíkos Antónia (Debrecen, 1887 - Nagybánya, 1987)

Teázás a teraszon

olaj, vászon

51*61 cm

j.j.l.: K. Csíkos A.