261. 19. századi és modern festmények > "Téli szán", 1971

549. Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 - Budapest, 1996)

"Téli szán", 1971

olaj, vászon

50*90 cm

j.j.l.: Kurucz 971