261. 19. századi és modern festmények > "Nyárutó" Nagyrákos, 1991

516. Váli Dezső (Budapest, 1942 - )

"Nyárutó" Nagyrákos, 1991

olaj, farost

30*36,5 cm

j.j.l.: Váli D. 91, ho.: címkén autográf felirat , A/91/33