261. 19. századi és modern festmények > Repülő, 2002

469. Lossonczy Tamás (Budapest, 1904 - Budapest, 2009)

Repülő, 2002

420*595 mm

j.b.l.: Lossonczy Tamás 2002

kollázs, tus, papír