261. 19. századi és modern festmények > Fekvő akt (Csinszka), 1930 körül

368. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Fekvő akt (Csinszka), 1930 körül

akvarell, papír

435*590 mm

j.j.l.: Márffy