261. 19. századi és modern festmények > Felsőbányai Madonna (Fejkendős nő), 1925 VÉDETT - NO EXPORT

340. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)

Felsőbányai Madonna (Fejkendős nő), 1925 VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

68*56 cm

j.b.l.: Patkó 925