261. 19. századi és modern festmények > Marquez illusztráció - Aurelio Buendia

420. Eigel István (Újpest, 1922 - Budapest, 2000)

Marquez illusztráció - Aurelio Buendia

tus, papír

300*215 mm

j.j.l.: EI