261. 19. századi és modern festmények > "Nagyított vonalak" (3 csúsztatás) IV.

546. Lantos Ferenc (Pécs, 1929 - )

"Nagyított vonalak" (3 csúsztatás) IV.

szerigráfia, papír

650*480 mm

j.j.l.: Lantos; k.l.: 1/7 és seriegraphie 1982/85