261. 19. századi és modern festmények > "Absztrakt kompozíció"

480. Eigel István (Újpest, 1922 - Budapest, 2000)

"Absztrakt kompozíció"

205*555 mm

j.j.l.: E.I.

kollázs, tempera, papír