261. 19. századi és modern festmények > "Faun és nimfa"

455. Veress Pál (Budapest, 1920 - Budapest, 1999)

"Faun és nimfa"

akvarell, tus, papír

447*230 mm

j.n., ho.: Veress Pál hagyatéki pecsét