261. 19. századi és modern festmények > Vándor kéklő hegyek között

375. Szervánszky Jenő (Cegléd, 1906 - Budapest, 2005)

Vándor kéklő hegyek között

pasztell, papír

30,5*46 cm

j.j.l.: Szervánszky