261. 19. századi és modern festmények > Hullámok, 1988

431. Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 - Budapest, 2005)

Hullámok, 1988

ceruza, tus, papír

210*300 mm

j.j.l.: Gy. 988