261. 19. századi és modern festmények > Sífutók, 1924

342. Remsey Zoltán (Budapest, 1893 - Gödöllő, 1925)

Sífutók, 1924

olaj, vászon

28,5*36 cm

j.b.l.: Remsey Z. 1924

Kiállítva: Haas Galéria, 2008. "Olimpiart. Festmények, rajzok a sport világából"