342. Remsey Zoltán (Budapest, 1893 - Gödöllő, 1925)
Sífutók, 1924
olaj, vászon
28,5*36 cm
j.b.l.: Remsey Z. 1924
Kiállítva: Haas Galéria, 2008. "Olimpiart. Festmények, rajzok a sport világából"