261. 19. századi és modern festmények > Rózsás csendélet, 1927

388. Vadász Ilus (1890 körül - ?)

Rózsás csendélet, 1927

olaj, karton

45,5*49 cm

j.j.l.: Vadász Ilus 1927 Abbazia