261. 19. századi és modern festmények > Mózes és az égő csipkebokor, 1934

393. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Mózes és az égő csipkebokor, 1934

olaj, farost

71*70 cm

j.j.l.: Remsey 934