261. 19. századi és modern festmények > "Holland tengerpart", 1978

307. Halasi Horváth István (Budapest, 1904 - Budapest, 1994)

"Holland tengerpart", 1978

olaj, farost

38*45 cm

j.j.l.: Halasi Horváth I. 1978 IJmuiden