261. 19. századi és modern festmények > "Hamburgi október" - plakát terv

550. Ék Sándor (Alex Keil) (Szentmihályfa, 1902 - Budapest, 1975)

"Hamburgi október" - plakát terv

litográfia, papír

300*285 mm

j.b.l.: Keil