261. 19. századi és modern festmények > "Balaton melletti táj", 1965

311. Krajcsirovits Henrik (Tatabánya, 1929 - )

"Balaton melletti táj", 1965

olaj, farost

60*80 cm

j.b.l.: Krajcsirovits 65