261. 19. századi és modern festmények > Hága látképe

306. Hénel Gusztáv (Bustyaháza, 1887 - Pápa, 1966)

Hága látképe

olaj, karton

60*47 cm

j.b.l.: Hénel G. S Gravenhagen