261. 19. századi és modern festmények > Fekete-zöld kompozíció, 1985

470. Bálint Endre (Budapest, 1914 - Budapest, 1986)

Fekete-zöld kompozíció, 1985

szitanyomat, papír

330*340 mm

j.b.l.: Bálint 85