261. 19. századi és modern festmények > Velencei részlet, 1962

580. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

Velencei részlet, 1962

rézkarc, papír

300*400 mm

j.b.l.: BM 1962 (nyomaton)