261. 19. századi és modern festmények > Fiúportré, 1949

581. Szegedi Molnár Géza (Szeged, 1906 - Szombathely, 1970)

Fiúportré, 1949

szén, papír

490*360 mm

j.j.l.: Szegedi Molnár G. 1949

sérült