261. 19. századi és modern festmények > "Boszorkány szombat vége"

408. Rátkay Endre (Pesterzsébet, 1928 - Budapest, 2011)

"Boszorkány szombat vége"

olaj, farost

55*65 cm

j.b.l.: Rátkay