261. 19. századi és modern festmények > Zsuzsanna és a vének

381. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Zsuzsanna és a vének

olaj, farost

60*50 cm

j.j.l.: Szabó Vladimir