261. 19. századi és modern festmények > Önarckép, 1924

559. Sebők Margit (Budapest, 1879 - ?)

Önarckép, 1924

pasztell, grafit, papír

245*185 mm

j.j.l.: Sebők 1924; b.l.: Önarckép 1924