261. 19. századi és modern festmények > Kalapos férfi portréja, 1925

430. Gadányi Jenő (Budapest, 1896 - Budapest, 1960)

Kalapos férfi portréja, 1925

pasztell, szén, papír

43*31 cm

j.b.f.: Gadányi 925; j.j.l.: Gadányi