261. 19. századi és modern festmények > Az utolsó nap ritmusa, 1972

526. Torok Sándor (Bácskossuthfalva, 1936 - Debrecen, 2006)

Az utolsó nap ritmusa, 1972

akvarell, tus, papír

400*460 mm

j.j.l.: Török 72; ho.: ajándékozási felirat