358. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)
Magyar Madonna, 1931
olaj, farost
61*46,5 cm
j.j.l.: MCP, ho.: a művész eredetiségigazolása, felirat: "megrendelésre festve 1931 MCP"