261. 19. századi és modern festmények > Magyar Madonna, 1931

358. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Magyar Madonna, 1931

olaj, farost

61*46,5 cm

j.j.l.: MCP, ho.: a művész eredetiségigazolása, felirat: "megrendelésre festve 1931 MCP"