261. 19. századi és modern festmények > "Erdélyi faluban I."

412. Rafael Győző Viktor (Rév - Komárom, 1900 - Budapest, 1981)

"Erdélyi faluban I."

olaj, karton

60*80 cm

j.j.l.: Rafael V.; ho.: vázlat

Kiállítva: Merítés a KÚT-ból, Haas Galéria, Budapest, 1999. október-december