412. Rafael Győző Viktor (Rév - Komárom, 1900 - Budapest, 1981)
"Erdélyi faluban I."
olaj, karton
60*80 cm
j.j.l.: Rafael V.; ho.: vázlat
Kiállítva: Merítés a KÚT-ból, Haas Galéria, Budapest, 1999. október-december