261. 19. századi és modern festmények > "Asszony a tóparton"

396. Szentgyörgyi Kornél (Budapest, 1916 - Budapest, 2006)

"Asszony a tóparton"

olaj, farost

60*80 cm

j.j.f.: Szentgyörgyi