261. 19. századi és modern festmények > Nő kosárral

364. Áron Nagy Lajos (Budapest, 1913 - Székesfehérvár, 1987)

Nő kosárral

akvarell, papír

375*270 mm

j.j.l.: Áron Nagy Lajos