261. 19. századi és modern festmények > Virágok pöttyös vázában

357. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Virágok pöttyös vázában

olaj, vászon

78,5*63 cm

Zsákovics Ferenc tanulmányával