261. 19. századi és modern festmények > Czellár Nellike portréja

496. Medgyessy Ferenc (Debrecen, 1881- Budapest, 1958)

Czellár Nellike portréja

terrakotta

m: 26 cm

j.j.l.: Medgyessy