261. 19. századi és modern festmények > "Visegrád", 1963

403. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

"Visegrád", 1963

olaj, vászon

41*50,5 cm

j.j.l.: Klie; ho. autográf felirat 1963