261. 19. századi és modern festmények > "Vörös kakas", 1991

475. Lossonczy Tamás (Budapest, 1904 - Budapest, 2009)

"Vörös kakas", 1991

szitanyomat, papír

530*445 mm

j.j.l.: Lossonczy Tamás 1991; k.l.: 42/50