261. 19. századi és modern festmények > Vízparti táj

402. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

Vízparti táj

akvarell, tempera, karton

50*67 cm

j.j.l.: Klie; ho.: Dombos táj