261. 19. századi és modern festmények > "Feladvány I", 2004

505. Turcsán Miklós (Szil, 1944 - )

"Feladvány I", 2004

olaj, farost

69*45 cm

j.b.f.: Turcsán 2004; ho.: autográf felirat és ajándékozási felirat