261. 19. századi és modern festmények > "Sötétvölgy"

316. Kovács Ferenc (Kiskunfélegyháza, 1924 - Budapest, 2003)

"Sötétvölgy"

42*60 cm

j.b.l.: Kovács Ferenc

olaj, tempera, plextol