261. 19. századi és modern festmények > Fürdőzők, 1937

333. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Fürdőzők, 1937

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Herman Lipót 1937

BÁV 81/63.