261. 19. századi és modern festmények > Mediterrán részlet, 1982

350. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Mediterrán részlet, 1982

olaj, farost

50*64,5 cm

j.j.l.: Pleidell 982