261. 19. századi és modern festmények > "Egy fal előtt", 1969

462. Swierkiewicz Róbert (Pécs, 1942 - Budapest, 2019)

"Egy fal előtt", 1969

rézkarc, papír

270*360 mm

j.b.l.: 69 Swierkiewicz Róbert