261. 19. századi és modern festmények > Legelésző lovak, 1930-as évek első fele

367. Nagy István (Csíkmindszent, 1873 - Baja, 1937)

Legelésző lovak, 1930-as évek első fele

pasztell, papír

30*43 cm

j.j.l.: Nagy I.

BÁV 13/98.