261. 19. századi és modern festmények > Olvasó lány, 1920-as évek

344. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Olvasó lány, 1920-as évek

tempera, papír

860*590 mm

j.j.l.: Schönberger; Proveniencia: a Schönberger családtól; Kiállítva: "Nekem szülőhazám..." Magyar zsidó festők kiállítása, Kádár Béla, Scheiber Hugó, Schönberger Armand művei a Zsidó Nyári Fesztivál keretében, Budapest Galéria, 2000. augusztus 27-szeptember 3. (kat. 60.)

kis sérüléssel