344. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)
Olvasó lány, 1920-as évek
tempera, papír
860*590 mm
j.j.l.: Schönberger; Proveniencia: a Schönberger családtól; Kiállítva: "Nekem szülőhazám..." Magyar zsidó festők kiállítása, Kádár Béla, Scheiber Hugó, Schönberger Armand művei a Zsidó Nyári Fesztivál keretében, Budapest Galéria, 2000. augusztus 27-szeptember 3. (kat. 60.)
kis sérüléssel