261. 19. századi és modern festmények > Üvegablakterv

472. Martyn Ferenc (Kaposvár, 1899 - Pécs, 1986)

Üvegablakterv

szitanyomat, papír

540*400 mm

j.j.l.: Martyn; b.l.: 100/100