261. 19. századi és modern festmények > "Egy római klastrom", 1905

319. Maticska Jenő (Nagybánya, 1885 - Nagybánya, 1906)

"Egy római klastrom", 1905

olaj, vászon kartonra ragasztva

48,5*43 cm

j.n., j.l.: Róma; ho. felirattal: "Egy római klastrom. Eredeti római felvétel Maticskától 1905-ben. Ezennel bizonyítom, hogy ezen festmény Maticska Jenő munkája, mejett Romában festett 1905-ben Slevenszky Lajosné született Maticska Mária Nagybánya 1936 VII./9."