261. 19. századi és modern festmények > Vízparti táj, 1973

575. Fronius, Hans (Szarajevó, 1903 - Mödling, 1988)

Vízparti táj, 1973

szén, papír

400*520 mm

j.j.l.: Hans Fronius 73