261. 19. századi és modern festmények > "Napló 1970/3"

538. Lantos Ferenc (Pécs, 1929 - )

"Napló 1970/3"

szerigráfia, papír

300*410 mm

j.j.l.: Lantos; k.l.: serigraphie 1970/82; k.l.: 29/40