261. 19. századi és modern festmények > "Ágyú vonók"

555. Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 - Budapest, 1972)

"Ágyú vonók"

rézkarc, papír

85*150 mm

j.j.l.: Kondor; b.l.: Ágyú vonók