261. 19. századi és modern festmények > Önarckép, 1930 körül

356. Borbereki Kovács Zoltán (Rónaszék, 1907 - Johannesburg, 1992)

Önarckép, 1930 körül

olaj, vászon

70*55 cm

j.n., ho.: Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel